• +90 312 354 8 777
  • info@dekoralboya.com.tr
  • Kahramankazan , Ankara ,Türkiye

SEKTÖRLER

endüstriyel Boyalar

Hava kurumalı olması sebebiyle hızlı kurumasının yanında uygun fiyatlı bir ürün olduğu için hızlı işçilik, uygun maliyet istenilen tüm yüzeylerde kullanılabilir.

Akrilik Boyalar

Boya sistemleri içerisinde fiziksel direnç noktasında en dirençli boyalardır.

Poliüretan Boyalar

Boya sistemlerinde dayanım noktasında akrilik boyalardan sonra akrilik sistemlere benzer yapıda ürünlerdir.

Epoksi Boyalar

Yapısı gereği güneş ışınlarına dayanımı olmayan, bu yüzden de genellikle astar ve üzeri kapatılan çelik yapılarda kullanılan, içerisine girilen antikorozif ürünler ile yüksek korozyon direnci sunan boyalardır.

Sentetik Boyalar

Yüksek parlaklık, uzun süre renk dayanımı, kolay uygulanabilirlik, hızlı kuruma gibi mükemmel bir yüzeyi düşük maliyet ile elde etmek istenilen tüm yüzeylerde kullanılabilir.

Özel Ürün Boyaları

CORASPECT 1K ASTAR Coraspect 1K astar ile 1K astar anlayışına yeni bir nefes getirdik. Coraspect 1K astar sayesinde projelerinizde bulunan farklı materyaller için ayrı ayrı astar aramanıza gerek yoktur.

Epoksi Zemin Boyaları

Epoksi zemin boyaları, özellikle endüstriyel ve ticari alanlarda sıklıkla kullanılan dayanıklı bir zemin kaplama malzemesidir. Epoksi, bir reçine ve sertleştirici maddenin karışımından oluşan bir polimerdir. Bu karışım, uygulandığında sertleşerek sağlam bir yüzey oluşturur.