• +90 312 354 8 777
  • info@dekoralboya.com.tr
  • Kahramankazan , Ankara ,Türkiye

DEKORAL

Evini Yenile, Yaşamına Renk Kat!

Herkesin hayali, kendine ait bir yuvada huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmek. Eviniz, karakterinizin yansımasıdır ve onu özgün kılan şey, kişiselleştirmenizdir. İşte bu noktada Dekoral Boya olarak hayatınıza renk katıyor, mekanlarınıza özgünlük kazandırıyoruz

SİLİKONLU İÇ CEPHE BOYASI

Dekoral üstün beyazlık ve örtücülükte, özel yumuşak dokuda yarımat su bazlı silikonlu iç cephe sonkat boyasıdır. Özel dokusu ile yumuşak yüzey hissi verir. Üstün beyazlığı ile daha aydınlık ve temiz ortamlar sağlar. Decora formülünde kullanılan özel dolgular sayesinde benzersiz bir yumuşak dokuya sahiptir. Yüksek su kaldırma özelliğine sahiptir.

PLASTİK İÇ CEPHE BOYASI

Dekoral üstün beyazlık ve örtücülükte, özel yumuşak dokuda yarımat su bazlı plastik ekonomik iç cephe sonkat boyasıdır. Özel dokusu ile yumuşak yüzey hissi verir. Üstün beyazlığı ile daha aydınlık ve temiz ortamlar sağlar.Dekoral formülünde kullanılan özel dolgular sayesinde benzersiz bir yumuşak dokuya sahiptir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Kabarma ve dökülme yapmaz.

TAVAN BOYASI

Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, örtücü, özel olarak formüle edilmiş iç cephe tavan boyasıdır. Dekoral Plastik Tavan, geliştirilmiş yeni formülasyonuyla alçılı yüzeylerde mükemmel performans gösterir. İdeal matlıkta, pürüzsüz görünüşlü, optimum beyazlık ve maksi

SİLİKONLU İÇ CEPHE ASTARI

Su bazlı, yüksek penetrasyon ve aderansa sahip, yoğun konsantre astardır. Dekoral Silikonlu İç Cephe Astarı, uygulandığı yüzeyin emiciliğini azaltır, boyanın erken kurumasını engeller ve farklı emiciliğe sahip yüzeylerde son kat boyada oluşabilecek renk dalgalanmalarını önler. Alçı, kireç badana, özelliğini yitirmiş düşük kaliteli emici plastik boyalı yüzeyler, gaz beton vb. çok emici ve/veya tozuma karakterli yüzeylerde uygulanır.