• +90 312 354 8 777
  • info@dekoralboya.com.tr
  • Kahramankazan , Ankara ,Türkiye

Sarf Malzemeler

Boyanızı tamamlayacak her ürün bizde...

Boyalarınızı tamamlamanız için ihtiyaç duyduğunuz her türlü boya sarf malzemesi, birinci sınıf kalite ve geniş ürün yelpazesiyle sizleri bekliyor! Profesyonel boya projelerinizde en iyi sonuçları elde etmek için doğru malzemeler önemlidir ve işte bu noktada biz devreye giriyoruz. Fırçalardan rulo ve spatüllere, maskeleme bantlarından zımparalama malzemelerine, karıştırma çubuklarından boya hazırlama kaplarına kadar her türden boya sarf malzemesini eksiksiz bir şekilde sunuyoruz.

Ürünler

  • MASKELEME SİSTEMLERİ

 

Dekoral Boya olarak “boya maskeleme ürünlerinde” iş ortaklarımıza geniş bir yelpazede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Dayson maskeleme sistemlerinin sektördeki tecrübesini hızlı bir şekilde iş ortaklarımıza aktarabilmek gayesiyle hareket ediyoruz.

Boyama öncesinde maskeleme de ihtiyacınız olabilecek aşağıdaki segmentlerde alternatifler sunabiliyoruz.

– Kağıt maskeleme
– Kağıt Bant maskeleme
– Slikon maskeleme
– Ahşap maskeleme
– Kauçuk maskeleme

 

  • MACUN SİSTEMLERİ

Dekoral Boya, ürünlerinizin boyanması için iğneden ipliğe ne kadar ihtiyacınız var ise sizlere en iyi şartlarda bunları sunabilmek için gayret göstermektedir.

Polikor polyester macun ürünleri alalnında günümüzde en sık kullanılan ve ustalarımızın tercih ettiği macun markası olup, sürekli olarak stoklarımızda bulunmaktadır. Boyama işlemi sırasında kullanacağınız macunlar hakkında detaylı bilgi ve sipariş için lütfen müşteri temsilcimizi arayınız.