• +90 312 354 8 777
  • info@dekoralboya.com.tr
  • Kahramankazan , Ankara ,Türkiye

MIRKA

Dekoral Boya Mirka ile Yüzeye Yenilik Getirmeye Devam Ediyor

PPG Boya Bölge Distribütörü Dekoral Boya Ltd. olarak, sizleri kusursuz bir son kat görünümü elde etmek için geliştirilmiş Mirka Zımpara Sistemleri ile tanıştırıyoruz. PPG Industries markasının boyadaki liderliğini, Mirka zımpara sistemlerinin tozsuz harika yüzey sonuçları ile birleştiriyoruz. Yılların deneyimi ve ürün geliştirmeye olan güçlü bağlılığı sayesinde Mirka, tozsuz yüzey bitirme sağlayan, esnek zımparalama makineleri ve ürünler konusunda öncü bir uzmandır. Bu yenilikler ayrıca çığır açan yeni kaplama üretim süreçlerinin oluşturulmasıyla da desteklenmektedir.

Daha kaliteli bir görünüm

Yenilikçi tasarıma ve geliştirmeye olan bağlılığı sayesinde yeni Mirka Power Tolls birimi aynı zamanda kullanıcılara üstün faydalar sağlayan gelişmiş zımparalama ve cilalama makinelerini geliştirmiştir. Çok çeşitli etkili ve yüksek kaliteli aksesuarlarla birleştirilen bu aletler Mirka’nın müşterilerine bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz bir zımparalama çözümüne eşsiz bir şekilde erişme imkânı sunmaktadır.

Yüzeye Yenilik Getiriyoruz

Mirka ayrıca en önemli üç kalite standardı olan ISO 9001:2000 kalite güvence sistemi, ISO 14001 çevre yönetimi sistemi ve OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetimi sistemi için bağımsız olarak değerlendirilmiş ve onaylanmış olan, zımpara sektöründeki ilk şirkettir. İşte tüm bu sebeplerle, Dekoral Boya olarak “Yüzeye Yenilik Getiriyoruz” ilkemizi, Mirka Markası ile taçlandırdık ve şimdi sizlerle buluşturuyoruz.

Özellikleri

–          Çok Daha az sarfiyat
–          Daha hızlı bir üretim
–          Daha kaliteli bir görünüm
–          Tozdan arındırılmış bir süreç noktasında iddialıyız.

En yakın zamanda gerek ürün tanıtımımız gerekse de sizlere sunacağımız katma değer anlamında, Mirka Temsilcimizin sizlere bir çalışma ziyareti gerçekleştirmesini temenni ediyoruz.